Zimą po górach.

W okresie zimowym po górach można poruszać się tylko z nartami na nogach. Bukowina Tatrzańska jest miejscem idealnym do takiego sposobu przemieszczania się. Narciarstwo wysokogórskie, to wspaniała zimowa atrakcja, która zachęca do odwiedzin licznych turystów. Po męczącej, choć zadowalającej wyprawie dobrze jest odpocząć. Najlepiej zadbać o komfortowy pokój. Można spróbować poszukać pośród ofert zamieszczonych na serwisie http://noclegi.onet.pl/noclegi-bukowina-tatrzanska,0.html. Dzięki dobrym warunkom można nabrać sił aby następnego dnia wyruszyć w dalszą wędrówkę ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Sylwia pisze:

  Szczerze mówiąc, ja bałabym się wybrać w góry zimą.

 2. Angelika pisze:

  jakoś sporty zimowe to nie dla mnie..

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,