Zbliża się Halloween !

W związku ze zbliżającym się Halloween czas na wspaniałe wróżby :D Poniżej napiszę wam kilka bardziej znanych:

 • Balony z zadaniami

Należy kupić odpowiednią ilość balonów i do każdego z nich włożyć karteczkę z zadaniem, np.: "Powiedz 10 razy Cukierek albo psikus". Uczestnicy zabawy po kolei przekłuwają balony i wykonują zadania napisane na kartkach. Każdemu, komu uda się taki wyczyn, należy się nagroda w postaci cukierka.

 • Zgadnij, kim jesteś

Każdy gość, który przybywa na halloweenowe przyjęcie, ma przypinaną do pleców kartkę z obrazkiem lub nazwą przedstawiającą konkretną postać, np.: Ducha, Wampira, Drakulę, Frankensteina, itd. Gość w odpowiednim czasie musi odgadnąć, kim jest. Aby mu się to udało, może zadawać pytania pozostałym gościom, a ci mogą odpowiadać tylko słowami "Tak" lub "Nie". Jeśli gość zgadnie, kim jest – otrzymuje słoik łakoci.

 • Mumia

Ta zabawa nie obędzie się bez użycia papieru toaletowego (najlepszy będzie zwykły, szary papier w rolkach). Uczestnicy dobierają się w pary i każda z nich otrzymuje jedną rolkę papieru. Jedna osoba z pary jest mumią; druga zawija mumię w papier. Para, która zrobi to najszybciej, wygrywa.

a wy jak się bawicie w ten wieczór? :)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Dominik pisze:

  hehe znałem tylko tą drugą zabawę, muszę wypróbować “mumię” :)

 2. Adolf pisze:

  oo niezły sposób na dobrą zabawę ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,