U nasady Półwyspu Helskiego…

U nasady Półwyspu Helskiego znajduje się wspaniała miejscowość Władysławowo, będąca doskonałym ośrodkiem turystycznym. W przepięknej okolicy znajduje się jedno z ładniejszych muzeów przyrodniczych na Pomorzu – Nadmorski Park Krajobrazowy. Warto także będąc w okolicy odwiedzić słynną Hallerówkę, w której obecnie znajduje się Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Jego Żołnierzy. Doskonałym zwieńczeniem wycieczki okaże się spacer przez Aleję Gwiazd Sportu. Oprócz wymienionych jest jeszcze wiele interesujących miejsc. Ci, którzy preferują dłuższe wyjazdy mogą skorzystać z portalu internetowego Jastrzębia Góra noclegi, na którym znajdą ośrodki agroturystyczne, domki letniskowe czy kwatery prywatne. Ja korzystałam i byłam bardzo zadowolona a przede wszystkim wypoczęta ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
One Response
 1. Adolf pisze:

  Co prawda we Władysławowie nie byłem.. ale na Helu owszem ;) i bardzo lubię to miejsce..

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,