Teatrzyki uliczne dalej na rynku?

Ależ oczywiście! Kolorowe stroje, kukiełki, pajacyki dalej funkcjonują na ulicach kraju, ale najciekawsze historie zobaczyć można przedstawione w Mielnie. Mieleński przegląd teatrów ulicznych, który odbywa się początkiem sezonu wakacyjnego oferuje wspaniałe przedstawienia z dobrym humorem. Koleżanka była niedawno, co prawda nie wiem czy widziała te teatrzyki, ale na pewno korzystała z witryny noclegi Mielno. Znalazła wspaniałe pokoje z widokiem na morze przy samej plaży w pełni wyposażone ;) Wróciła zadowolona i wypoczęta ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Karolina pisze:

  no no :) całkiem niezły pomysł na miły weekend ;p trzeba to dokładniej przemyśleć :)

 2. Ludwika pisze:

  niech się w końcu cieplej zrobi to na pewno się tam wybiorę ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,