Sztorm, czyli co można znaleźć na plaży po sztormie?

Sztorm pojawiający się podczas wspaniałych wakacji to dla jednych załamanie pogody a dla drugich czas, po którym piaski w Ustroniu Morskim zaczną nabierać koloru. Rankiem lub wieczorem plaże są posypane bursztynami, małymi i dużymi. Jest to wspaniała atrakcja dla każdego ;) Bursztyn to wyjątkowa pamiątka z wyjazdu bądź upominek dla bliskiej osoby ;) Zarówno dorośli jak i dzieci są zadowolone mając możliwość zbierania ich ;) Znajomi wrócili szczęśliwi i najczęściej opowiadają właśnie o tym ;) Wybierając noclegi korzystali z linku: http://meteor24.pl/noclegi/ustronie-morskie,0.html. Jest tam wiele atrakcyjnych ofert wypoczynkowych ze świetnymi warunkami ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Tadeusz pisze:

  Sztorm w Ustroniu to coś niezwykłego widziałem nie raz i jest co podziwiać:-))

 2. Diana pisze:

  to prawda, to jest oooogrom!

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,