Szlakiem archeologicznym.

Szlak wyznaczony został około 1980 roku przy współpracy z Wrocławskim Ośrodkiem Archeologiczno – Konserwatorskim w okolicach Oborników Śląskich. Na tej trasie archeologicznej zostały odkryte liczne grodziska wczesnośredniowieczne, które można podziwiać do dnia dzisiejszego. Dla miłośników aktywnej formy wypoczynku będzie to udany pobyt a przy tym możliwość poznania wielu ciekawostek ;) Obecnie wielu turystów korzysta ze strony internetowej noclegi Oborniki Śląskie, gdyż w łatwy sposób można wybrać ofertę wypoczynkową i zarezerwować wolne miejsca ;)

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,