Spacer w ciekawym miejscu

W pobliżu miejscowości Augustów znajduje się ścieżka dydaktyczna. Mimo, iż jest ona mało znana to warto się nią przejść. Pozwala na przyjemny spacer ciekawą okolicą, podczas którego jest okazja, aby dowiedzieć się wielu informacji. Można poznać rośliny jakie tam rosną czy zjawiska jakie występują. Dla miłośników przyrody z pewnością będzie to sama przyjemność. Można również zapewnić sobie i bliskim odpoczynek w wygodnym gospodarstwie agroturystycznym. Strona Augustów nocleg jest bardzo popularna wśród turystów i ma szeroki wybór standardów i cen ;)

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,