Poznańskie ciekawostki, czyli fakty znane i nieznane.

Licznych poznańskich turystów zapewne zadziwi fakt, iż miasto to w pewien sposób było pionierem popularnej dzisiaj technologii. W nim, bowiem, w Ratuszu został uruchomiony pierwszy telefon do użytku służbowego, a stało się to już w 1880 roku. Poznań potrafi zaskoczyć wieloma ciekawostkami, których można dowiedzieć się na miejscu ;) Coś o tym wiem ;) Aczkolwiek do tej pory potrafi mnie to miasto zaskoczyć ;) Znam fajną stronkę, której adres to: Poznań. Dzięki niej można z łatwością znaleźć oraz zrobić rezerwację wolnych miejsc aby zadbać o komfortowy wypoczynek ;)  

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
One Response
 1. Zuzanna pisze:

  łoo to nieźle ;D bywam często w Poznaniu ale o tym nie miałam pojęcia ;D

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,