Owce na pastwiskach.

Wybierając się w nasze Polskie góry, warto pamiętać, że takie wsie jak Kościelisko to nie tylko wspaniałe miejsca wypadowe, ale także miejsca gdzie można poczuć góralską gościnność i piękno natury. Na tych pastwiskach od dawien dawna wypasane są owce. Można zobaczyć je z bliska. Istnieje strona Kościelisko, która jest pomocna przy szukaniu dogodnych noclegów. Można wybrać odpowiednie standardy jak również dobrą lokalizację ;)

 

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
One Response
 1. Helena pisze:

  byłam w Kościelisku ale przejazdem ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,