Ostatnia moja podróż była nad Morzem Bałtyckim. Nie da się określić konkretnej miejscowości, w której choćby się zatrzymałam, ponieważ każdy dzień był w innej. Bardzo lubię powietrze i klimat, jaki panuje nad polskim morzem. Wiele osób uważa, że są dużo lepsze miejsca zagranicą. Owszem może i są nie wiem czy dużo lepsze, bo jak dotąd rzadko bywałam za granicą, ale wiem, że nigdzie indziej nie ma powietrza wypełnionego jodem, który doskonale wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Dlaczego jak dzieci małe, ale nie tylko często chorują to rodzice wybierają się właśnie nad Morze Bałtyckie? A no, dlatego, że choćby kilkudniowy pobyt może bardzo pomóc dziecku i wpłynąć pozytywnie na jego odporność. Dla mnie taki wyjazd, szum fal i wiatr we włosach to prawdziwy odpoczynek i relaks. Nabieram energii na długi czas i zawsze wracam uśmiechnięta i zadowolona. Nie wspomniałam jeszcze o przepięknych widokach, jakie można tam spotkać. Jest to doskonały pomysł na wyjazd z rodziną, przyjaciółmi bądź we dwoje ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,