Odkryj swój talent i go zaprezentuj

Taka możliwość jest dla każdego, kto chce tylko wziąć udział w konkursie na temat impresji artystycznych pt. „Śpiewające obrazy”. Większość z nas dobrze zna piosenki Marka Grechuty – to właśnie tych utworów trzeba pokazać interpretacje na obrazie. Podczas tego konkursu będą również warsztaty, a także koncert finałowy. Jeśli masz piękny głos to przyjedź i weź udział, a może to Ty zostaniesz zwycięzcą ;-) ? Obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja w hotelu, który znajdziesz na witrynie Mrągowo noclegi. Życzę powodzenia !

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
One Response
 1. Zygmunt pisze:

  Marek Grechuta to wspaniały artysta, ale ostatnio będąc na Mazurach z całą rodziną, wybrałem się na koncert Hiphopowy a zagrali między innymi Pih i Onar. Nigdy nie interesowałem się taką muzyką, ale jak powiedział mój syn grali the best!!!!

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,