Na „Castle Party” w okolice Karpacza

W pobliżu Karpacza organizowana jest impreza „Castle Party” przy niesamowitym zamku Bolków. Wieża dziobowa, która się znajduje jest jedyną tego typu budowlą w Polsce, a jej pierwowzór jest najprawdopodobniej we Francji. W zamku podziwiać można piękne eksponaty muzealne, mieszczące się w XVI wiecznych salach. Na dziedzińcu odbywają się wielokrotnie turnieje rycerskie, pokazy taneczne, oraz przedstawienia teatralne. Wycieczka na ten zamek to wspaniała okazja, aby posłuchać średniowiecznej muzyki. Niedawno wpadłam na adres Karpacz noclegi, gdzie można znaleźć wspaniałe kwatery prywatne w atrakcyjnej cenie ;) Jest dużym ułatwieniem przy szukaniu ofert ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Dawid pisze:

  hm.. nie byłem nigdy w Karpaczu.. może czas najwyższy się tam wybrać? zobaczymy :)

 2. Augustyn pisze:

  Wybierz się Dawid naprawdę jest super ! ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,