Bardzo lubię zwierzęta i w związku z tym opiekuje się już kilkoma. Wśród moich ulubieńców znajduje się pies, kot oraz chomik.   

Siberian Północny (Husky syberyjski), który wabi się Luki. Ma już 2 lata i jest bardzo przyjacielskim zwierzakiem. Rasa ta należy do grupy szpiców oraz psów w typie pierwotnym. Należy ona do psów zaprzęgowych. W dzisiejszych czasach tak jak i niegdyś jest wykorzystywany jako pies zaprzęgowy oraz jako pies rodzinny. U mnie jest to oczywiście pies rodzinny. Nie wyobrażam sobie, że nie skacze na mnie, gdy wracam do domu i że go nie ma. Bez niego naprawdę byłoby bardzo pusto.

Filip. 1,5 roku temu przygarnęłam go ze schroniska, gdyż nie mogłam patrzeć jaki jest biedny. Nie powiem dobrze był traktowany w schronisku, ale wcześniejszy właściciel zbytnio o niego nie dbał i chciałam mu to wszystko wynagrodzić. Teraz czuje się już bardzo dobrze. Nie widać oznak strachu czy dziwnego zachowania. To taka moja pociecha, która wskoczy rano do łóżka zamiauczy i po prostu się przytuli. Kochany zwierzak. A trzeba przyznać, że obawiałam się jak dogada się z Lukim ale to dwaj najlepsi przyjaciele.

Gilbert. Co prawda mam go od 4 miesięcy ale już jestem do niego bardzo przywiązana. On się znacznie różni od Lukiego czy Filipa, ale to taka moja wspaniała trójka, która potrafi sprawić, że nawet najgorszy nastrój się poprawi.

Nie wiem jak można nie lubić zwierząt. One są takie kochane i tak mogłabym spędzać z nimi każdy dzień. Bez wątpienia są moimi najlepszymi przyjaciółmi, którzy naprawdę nigdy mnie nie zawiedli, choć obawy były duże czy się zaakceptują.

 

 

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,