Miasto o ponad tysiącletniej historii

Oczywiście mowa o Gdańsku. Jest to jedno z najstarszych miast Polski. Jest ono pełne zabytków architektury. Niegdyś było miastem królewskim jak również hanzeatyckim. Był także najbogatszym miastem Rzeczypospolitej. Osobiście nie miałam przyjemności do tej pory go zwiedzić, ale rodzice wiele razy polecali mi się tam wybrać. Oprócz samego piękna i wyjątkowej atmosfery chwalili sobie wspaniałe miejsca do spania. Przypadkiem trafili na stronę nocleg Gdańsk, gdzie mogli przez internet zarezerwować wspaniałe pokoje w eleganckim hotelu i atrakcyjnej cenie :)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
One Response
 1. Aga33 pisze:

  Gdańsk to moje miasto, urodziłam się tu i wychowywałam, teraz mieszkam w Krakowie, ale chętnie powracam w tamte rejony!

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,