Liczne zabytkowe kościoły w Darłowie

W okolicy Darłowa znajduje się ponad 10 kościołów odwiedzanych przez turystów, niektóre z nich to gotycki kościół w Barzowicach pw. św. Franciszka z Asyżu, gotycki kościół w Bukowie Morskim pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, kościół z gotycką wieżą w Cisowie, oraz kościół w Starym Jarosławiu i kościół w Słowinie. Moi rodzice bardzo lubią zwiedzać obiekty sakralne. Niedawno byli w pobliżu Darłowa. Po powrocie byli zadowoleni również z wypoczynku ;) Serwis internetowy http://noclegi.onet.pl/noclegi-darlowo,0.html bardzo im pomógł w znalezieniu wolnych miejsc. Znalazłam go przypadkiem w internecie ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
3 Responses
 1. Tadeusz pisze:

  byłem w Darłowie ale w tym kościele nie miałem okazji być..

 2. Iga pisze:

  byłam tam na kolonii świetne miejsce polecam każdemu ;)

 3. Szymon pisze:

  byłem w Darłowie ale nie kojarze tego kościoła..

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,