Kto pierwszy ten lepszy!

Przed okresem wakacyjnym we Władysławowie organizowane są biegi wakacyjne. Udział mogą w nich wziąć dzieci oraz młodzież z całej gminy. Wiele atrakcyjnych nagród przewidzianych jest dla najlepszych uczestników. Poza rywalizacją jest to doskonała zabawa jak również poprawa swojego samopoczucia i kondycji. Można także kibicować najlepszym ;) Noclegi Władysławowo to jedna z baz, które polecają turyści w internecie. Dzięki niej można zapewnić sobie i bliskim doskonały wypoczynek i chęci na dalsze atrakcje ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
3 Responses
 1. gabryśka pisze:

  dla mnie to same nudy… ale Władysławowo ma dużo lepsze atrakcje !! :-)

 2. Martyna pisze:

  a ja tam lubię biegać :) a że do Władysławowa jeżdżę co roku więc biorę również udział w biegach ! :) polecam każdemu :)

 3. Jolanta pisze:

  ja jakoś nie przepadam za biegami..

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,