Wiecie już, że jestem Sylwia i obecnie mieszkam w Poznaniu natomiast urodziłam się w Warszawie. Mimo tego, iż dużo czasu zajmują mi studia oraz praca to jednak mam jeszcze czas na swoje pasje. Jest ich kilka, ale wychodzę z założenia, że jeśli się chce to się wszystko da. Może czasem jestem zmęczona i może mam wszystkiego dość, ale kto nie miewa takich chwil? U mnie one zdarzają się naprawdę bardzo rzadko. Oprócz tego, że uwielbiam zwierzęta w wolnych chwilach również uprawiam sport, oglądam kino akcji, gram w gry komputerowe a także oczywiście podróżuje. Właściwie chyba w żadnej z nich nie ma nic nadzwyczajnego. Zwierzęta jak zwierzęta wg mnie są najlepszym przyjacielem człowieka i choć nie stronie od ludzi to jednak oni potrafią nieraz zawieźć a zwierzę zawsze będzie szczerze nie zawiedzie. Co do sportu to uprawiam różne dyscypliny ale tylko tak dla siebie. Żeby się poruszać dbać o kondycję i o lepsze samopoczucie. Bo jednak dzień bez porannego joggingu to jest zły dzień. Filmy jak filmy zdarza się i romansidło i komedia, ale kino akcji a w szczególności dobre ogląda się wczuwając w rolę. Gry pozwalają rozwijać wyobraźnie a także poznawać nowe technologię. Nie lubię jak ktoś w nie gra nałogowo bądź utożsamiając się z postacią. Natomiast podróże to prawdziwy odpoczynek i relaks. Nowe miejsca, nowi ludzie i chwila z dala od rzeczywistości.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzania mojego bloga ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,