Kościół w Trzęsaczu i klif wybrzeża.

Nieuchronna tragedia, jaka spotkała kościół gotycki w Trzęsaczu zmusiła mieszkańców i duchownych do podjęcia decyzji o budowie drugiej świątyni w miejscu znacznie oddalonym od morskiego brzegu. Będąc na miejscu można dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat. Przy szukaniu noclegu może być pomocna baza wypoczynkowa, jaka mieści się pod adresem Rewal. Każdy będzie miał szansę wybrać i zarezerwować dogodne miejsca ;)

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.
2 Responses
 1. Anatol pisze:

  Jak byłem na wakacjach w Rewalu to słyszałem o historii tamtej pięknej świątyni, ale ta następna też jest wspaniała :-}

 2. Malwina pisze:

  baza wypoczynkowa na pewno się przyda ;)

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,