Wspominałam już, że mieszkam w miejscowości Poznań, która mieści się na Pojezierzu Wielkopolskim nad rzeką Wartą. Muszę przyznać, że zanim jeszcze przyjechałam do tego miasta wiedziałam, że jest ono piękne, ale dopiero na miejscu zobaczyłam, jaki jest jego wyjątkowy urok. Nic dziwnego w końcu niegdyś było to miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego.

W Poznaniu jest wiele miejsc, do których warto się wybrać, aby odpocząć zobaczyć coś ciekawego czy po prostu miło spędzić czas. Wśród nich znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, Skansen Miniatur, Park Linowy, Tor saneczkowy, Gabinet Figur Woskowych, Termy Maltańskie, Tor kartingowy, Zamek Królewski, Fort Winiary, Browar Lech, Kolejka Parkowa, Ostrów Tumski, Ogród Botaniczny UAM oraz wiele innych wspaniałych miejsc, które godne są uwagi.

Oczywiście Ci, którzy chcieliby zobaczyć obiekty zabytkowe również będą mieli, co robić, ponieważ jest ich naprawdę wiele. O każdym można dowiedzieć się na miejscu ciekawej historii. Mimo tego, iż już od kilku lat mieszkam w Poznaniu wciąż nie mogę powiedzieć, że byłam wszędzie. W tym mieście nie da się nudzić. Przekonajcie się o tym osobiście ;)

 

 • Krótko o mnie

  Witajcie. Mam na imię Sylwia i jestem mieszkanką Poznania. Pochodzę z Warszawy jednak w Poznaniu studiuję i pracuję. Mam 27 lat i jak na moje oko całkiem fajne życie. Jestem osobą otwartą, sumienną do życia podchodzę w sposób optymistyczny i zawsze staram się osiągać swoje cele. kocham zwierzęta , sport, dobre kino akcji, podróże oraz gry komputerowe. Miło was przywitać na moim blogu i mam nadzieje iż wam się spodobają treści które będę tutaj dodawać. Pozdrawiam
 • Ulubiony Cytat

  Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.
 • Ulubione filmy

  Siedem dusz

  Gladiator

 • Inne ulubione filmy:

  Człowiek z Blizną, Gorączka, Pewnego Razu na Dzikim Zachodzie, Dawno Temu w Ameryce, Terminator, Chłopcy z Ferajny,